מקרה פרטי של אגלומרציה

שהקמתי את הבלוג, לא חשבתי שיום אחד אני אהיה יועץ בתחום של כלכלה מוניציפלית – אבל מפה לשם אני עובד כעצמאי ומספק שירותי ייעוץ בתחום הכלכלה המוניציפלית והעירונית כבר כמה שנים.

בחודשים האחרונים לאחר שיתוף פעולה פורה, הצטרפתי לחברת @build אסטרטגיה אורבנית בה אוביל את המחלקה לכלכלה עירונית ומוניציפאלית.

אגלומרציה הוא עקרון כלכלי בסיסי בתחום כלכלה עירונית – יתרון לגודל אשר גם מייצר מגוון ומענה רחב יותר לצרכים של המשתמשים השונים. החיבור שלי עם בילד הוא "בסך הכל" מקרה פרטי של אגלומרציה, אבל האמת היא שמדובר על חיבור משמעותי וסינרגטי שמאפשר לי ולבילד לתת ללקוחות שלנו הרבה יותר.

בילד אסטרטגיה אורבנית היא חברה מובילה בתחום האסטרטגיה העירונית וניהול פרוייקטים שחרטה על דגלה להפוך מקומות לטובים יותר עבור אנשים. קשה לי לחשוב על חיבור יותר טבעי עבורי מאשר כניסה לחברה שה-DNA מתמקד באנשים, הגורם המניע של הכלכלה העירונית.

החיבור עם בילד מאפשר לי לעשות יותר, ולהתפתח. זה נכון שזה בא על חשבון רשומות בבלוג, אבל זה כנראה המחיר של תחביב ותשוקה שהופכת לעבודה. אני מאמין שככל שיהיו לי יותר הזדמנויות לפגוש דברים חדשים בעבודה עם בילד, יהיו לי יותר הזדמנויות גם לשתף פה בבלוג תובנות וניתוחים שאני עושה. היקף הדברים שאני "לא מתעסק בהם" ילך ויפחת, אבל המיקוד ימשיך להיות כלכלה של ערים ורשויות מקומיות. המייל החדש שלי הוא yogev.sharvit@bld.co.il ואתם מוזמנים להשתמש בו.

מוזמנים להציץ לעוד פרטים http://bld.co.il/

מחשבה אחת על “מקרה פרטי של אגלומרציה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s